Instagram
🦄 🎂 😻

Замовлення:
050 999-10-77
телефонуйте з 9 до 21

Домашня кухня чи кондитерський цех??


Останні 4-5 років улюбленим заняттям домогосподарок стала випічка на замовлення. Такий-сякий хист, непогана духовка, рецепти і відеоуроки в інтернеті, інстаграм - і можна заробляти вдома, не брати в оренду спеціально облаштоване приміщення, не платити податки, комунальні послуги за цінами для підприємців тощо.

Це називається “сам собі хазяїн”. Приміром, у домашніх кондитерів дуже важко “вибити” точну інформацію щодо ваги виробу. Про торти з мастикою кажуть - від 2 кг, тобто може бути плюс 200-400 грамів. У вагу входить і сама мастика, якою обтягнутий торт, а це може вкрасти у нього від 15 до 40 відсотків загальної маси. Недобросовісні кондитери важать торт разом із фігурками з мастики, хоча за них беруть окрему оплату.

Чимало запитань і до самого робочого процесу. Чи у всіх кондитерів-аматорів є окремі робочі поверхні, холодильники, морозильники для зберігання саме випічки, яку вони пропонують клієнтам? У багатьох домашніх кондитерів є маленькі діти (молоді жінки починають солодкий бізнес якраз у відпустці по догляду за ними), яких зовсім нелегко втримати подалі від кухні і тим більше проконтролювати їхні дії, що нерідко суперечать всім санітарно-гігієнічним вимогам. Що вже говорити про домашніх улюбленців - котиків, песиків, папужок тощо. А якщо замовлень кілька, а холодильник один, тоді де зберігаються продукти і торти?

Вагомим аргументом таких кондитерів є те, що їхня випічка домашня, натуральна, без шкідливих добавок. Але ми живемо в 21 столітті, магазинна кондитерка - не єдиний можливий вибір. З’явилось чимало сучасних кондитерських, в яких висока якість виробів і високі стандарти їхнього приготування є основою діяльності.

“Арабеска” - кондитерська, яка відповідає всім санітарним вимогам. Цех обладнаний сучасною технікою - професійні міксери, блендери, посудомийна машина, холодильники, морозильна камера. Всі інгредієнти натуральні, замовляються у перевірених постачальників, на що є підтвердження товарними чеками та накладними.

Смак і якість кондитерських виробів можна оцінити на дегустації, яку пропонують в окремому приміщенні цеху. Водночас це дає можливість на власні очі побачити процес приготування тортів та умови їхнього зберігання.


29.04.2019