Instagram
🦄 🎂 😻

Замовлення:
050 999-10-77
телефонуйте з 9 до 21

Солодкий бізнес Сильвії Вейнсток


Одна з найуспішніших кондитерів світу розпочала свою кар’єру в 50 років, адже все життя мріяла пекти солодощі. Праця без вихідних плюс везіння допомогли їй піднятися на кондитерський Олімп. Вона створює солодощі незвичайної форми - у вигляді звірів, улюблених предметів замовників, а також тортів величезних розмірів, у людський зріст.

Здавалось би, сьогодні кондитерів-архітекторів є чимало, однак не всі настільки акуратно-реалістичні у виконанні, не всі дбають про високу якість продуктів, не всі можуть налагодити ритмічну, безперебійну роботу висококваліфікованого персоналу, адже над декором торту, який прикрашають сотні квітів із мастики, працює команда декораторів. Але навіть це не завжди допомагає привернути до себе увагу, бо є ще король Випадок у житті людини. На гірськолижному курорті Сильвія познайомилась з шефом відомого ресторану. Джордж Келлер вирішив давати їй уроки з приготування десертів, бо вже був на пенсії, тож мав доволі вільного часу. Здібна учениця почала поставляти випічку в місцеві ресторани.

На весілля подруги своєї дочки Сильвія спекла дуже красивий торт, який наречена виставила у вітрині магазину, в якому працювала. Його побачив шеф-повар ВІП-міроприємств Дональд Брюс і почав замовляти торти у Сильвії для своїх клієнтів з урахуванням всіх їх побажань. Так Вейнсток почала ставати відомою.

Ось уже тридцять років Сильвія Вейнсток вражає своїм талантом американців. Живе і працює в Манхеттені. Вона пекла і пече торти для багатьох світових знаменитостей - Майкла Дугласа, Дженіфер Лопес, Дональда Трампа, сім’ Клінтона. І хоча торти коштують десятки тисяч доларів, їх треба замовляти заздалегідь, бо охочих насолодитись шедеврами дуже багато.

Сильвія розповідає, що на приготування торту може піти від доби до тижня, або й більше. Адже для виготовлення кожної деталі потрібно немало часу. В колекції шедеврів Вейнсток - торт у вигляді королеви Єлизавети ll, Бруклінський міст, Ейфелева вежа, торти відомих брендів одягу та парфумів.

Сильвії 84 роки, але кожного дня вона на роботі зі своїм персоналом - сімнадцятьма кондитерами, що роблять разом із нею чудо-торти. Активна, енергійна Сильвія планує відкрити магазини поза межами Нью-Йорку - в Японії та Китаї.

Торти з мастики у вигляді звірів, предметів, а також різноманітні квіткові композиції дуже якісно роблять і в Україні. Однак сьогодні модним стає декор із шоколаду, не менш вишуканий. Тоді як мастика “краде” у торта вагу, а їсти її не дуже і хочеться, як зрештою, і квіти, скріплені дротиками та прикрашені іншими неїстівними елементами.

Елегантний торт зі смачним шоколадним декором можна замовити в Києві у кондитерських, попередньо продегустувавши начинки та узгодивши з майстрами його вигляд.


18.01.2019